O nas

Nasza kancelaria

Tworząc Kancelarię Chmieliński i Żemantowski oparliśmy się na własnym wieloletnim doświadczeniu zawodowym oraz doświadczeniu radców prawnych i doradców podatkowych tworzących wraz z Nami zespół Kancelarii. Kancelaria Chmieliński i Żemantowski powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe na świadczenie wysoko spersonalizowanych, specjalistycznych usług doradztwa prawnego i podatkowego podatkowych, wykonywanych przez doświadczonych prawników na każdym etapie trwania współpracy.

Założyciele Kancelarii znają się i współpracują ze sobą od kilkunastu lat. Bogate i zróżnicowane doświadczenia wyniesione z pracy między innymi w administracji podatkowej, krajowych i międzynarodowych firmach konsultingowych, instytucjach finansowych oraz uznanych krajowych spółkach doradztwa podatkowego stanowiło dla nas źródło inspiracji przy tworzeniu naszej Kancelarii. W oparciu o te doświadczenia oraz oczekiwania naszych Klientów wypracowaliśmy model Kancelarii oparty na współpracy wyłącznie z wysokiej klasy specjalistami z różnych dziedzin prawa. Dążąc do zapewnienia najwyższej jakości kompleksowych usług doradczych, wspieramy działalność naszych Klientów w możliwie najszerszym obszarze przedmiotowym przy zachowaniu najwyższego poziomu merytorycznego.


Proces doradztwa rozpoczyna się dla nas od zrozumienia istoty prowadzonej przez klienta działalności, stawianych celów biznesowych oraz faktycznych oczekiwań. Uważamy, że to rozwiązania prawne i podatkowe powinny podążać za biznesem naszych Klientów. Staramy się, aby wdrażane przez nas rozwiązania stanowiły narzędzie użyteczne do realizacji celów biznesowych, nigdy zaś nie powinny być postrzegane jako więzy krępujące innowacyjność i potencjał rozwojowy. W zakresie naszego doradztwa kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i skutecznością proponowanych rozwiązań dążąc jednocześnie do tego, aby w możliwe najprostszy sposób osiągnąć zamierzony przez Klienta cel.


Naszym celem jest budowa relacji z Klientami opartych na wzajemnym zaufaniu, zapewniających długofalową, wielopłaszczyznową współpracę.

Szukamy nieszablonowych rozwiązań,
bo słuchamy potrzeb naszych Klientów

Zaufanie i bezpieczeństwo
budujemy relacje oparte na wartościach

Pracujemy zespołowo
na sukces naszych klientów

PROFESJONALNA OBSŁUGA

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

Zapewniamy najwyższe standardy zawodowego profesjonalizmu i poufności świadczonych usług.

WIEDZA POPARTA DOŚWIADCZENIEM

WIEDZA POPARTA
DOŚWIADCZENIEM

Zespół doradców Kancelarii realizował projekty doradcze dla największych podmiotów na rynku krajowym i za granicą.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

INDYWIDUALNE
ROZWIĄZANIA

W każdej sprawie poszukujemy rozwiązań, które najlepiej odpowiadają rzeczywistym potrzebom naszych Klientów.